שְׁאֵלָה:
האם עלי לומר לעמיתי שמישהו עשה לו חשבון לינדקי מזויף?
Chris K
2018-01-20 08:50:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני בטוח שזה הוא; לפרופיל אותו שם פרטי ושם משפחה יוצא דופן והוא אומר שהוא עובד בתפקיד שהוא עובד בו (צוות של 10 מתכנתים), בחברה וכו 'ותמונת הפרופיל נראית כמוהו. עם זאת, שאלתי אותו על השכלתו ("האם לא למדת באוניברסיטה x?", כפי שנכתב בלינקדין שלו) והוא הביט בי מבולבל והצהיר שהוא לא הלך לשם (להפתעתי הרבה!). אז נראה שמדובר בחשבון מזויף של לינקדאין ואני תוהה אם עלי להודיע ​​לו כדי לאשר. אני מאמין ששני עמיתים אחרים הוסיפו גם את הפרופיל הזה.

עריכה: אמרתי לו והוא הצהיר שהוא נסע לשם לסמסטר אחד. מוזר איך הוא אמר שהוא בכלל לא הלך לשם כששאלתי במקור. כנראה שזה היה "שקר לבן". תודה על תשובותיך!

איזה נזק לדעתך יכול להזיק לו?בהיעדר חסרון כלשהו, זה רק מסתכם בהחלטה אם אתה רוצה להיות אדם טוב.
בהחלט תגיד לו.
התחזות למישהו שישיג מידע סודי היא גם פשע.מי שיעשה זאת צריך להיקלע לכלא.זה בהחלט צריך להיות מוזכר.
זה שעובדה אחת לא הייתה נכונה, לא אומר שזה חשבון מזויף.אתה צריך כנראה להזכיר את זה בלי להניח שמדובר בחשבון מזויף, למקרה שזו הייתה טעות לגיטימית.
זיוף חשבון המדיה החברתית של מישהו אחר כדי לקבל מידע מאנשי הקשר שלהם הוא הונאה נפוצה.אין שום סיבה לא להודיע לו.תן לו להבין אם זה חשבון מזויף ומה לעשות בקשר לזה.
מדוע שאנשים יציעו שאלה בתשובה של מילה אחת?האם אעלה שאלה ושואל האם עלי להשתמש בכרטיס אשראי שמצאתי בשטח?
@Myridium האם לא משתמע שחיפשתי הסברים או הצדקות מדוע או מדוע גם לא?
שתיים תשובות:
L.Dutch - Reinstate Monica
2018-01-20 10:24:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כן. רק הזכיר אותו שראית חשבון לינקדין המשתמש בשמו, בתמונתו, בתפקידו והצהיר שהוא למד באותה אוניברסיטה, ושאל אם אולי זה שלו. , כדאי לנקוט בפעולה לפני שיהיה מאוחר מדי.

Lilienthal
2018-01-20 16:44:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה בסדר ונורמלי להזכיר זאת בפניו. אם אתה חושש שזה יהיה איכשהו בלתי הולם או שאתה סקרן פשוט תהיה ענייני מאוד ועבר לנושא אחר. אתה יכול לומר משהו כמו:

היי שאלתי אותך אם הלכת ל- X לפני כמה ימים כי באמת ראיתי את זה לפי מה שהנחתי שהוא פרופיל LinkedIn שלך. רציתי להודיע ​​לך מכיוון שאמרת שלא הלכת לשם למקרה שמישהו יצר חשבון מזויף שטוען שאתה.

זה כל מה שאתה צריך לומר. זה יכול להיות חשבון מזויף. יכול להיות שהוא רשם השכלה שהחל אך מעולם לא סיים. יכול להיות שהוא רצה להתחבר לקבוצת אוניברסיטאות ובטעות הוסיף אותה כמדור חינוך במקום. זה נחמד לציין את הנושא הפוטנציאלי ולהודיע ​​לו. אתה לא אמור לבצע מעקב מעבר לכך, בשלב זה אתה רק משביע את סקרנותך.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...