שְׁאֵלָה:
העלאת הסמכה כמעט הושלמה ורלוונטית ביותר לקורות החיים
Wharf Rat
2019-01-03 06:03:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מגיש מועמדות לתפקיד בכניסה המעדיף להיות בעל הכשרה מסוימת.

הסמכה זו מורכבת ממספר יחידות כיתתיות / מעשיות ומרכיב ניסיון בעבודה. סיימתי את כל היחידות הנלמדות, אך עדיין מסיים את חוויית העבודה שלי (היא קרובה מאוד לסיום) - כיצד הייתי (אם בכלל אמור) להציג את זה בקורות החיים שלי? זה כרגע:

שם הכשרה השלים את כל יחידות ההוראה, כרגע מסיימות השמה מקצועית ב- X, צפויה להסתיים עד ...

השאירו את המילה "צפוי" והיא מושלמת.(הכל "צפוי" - "צפוי" שהשמש תזרח מחר, אך ייתכן שלא. מחק את המילה הזו!)
@Fattie יש ערך כלשהו במתן ETA להשלמה - זה לא משאיר את המעסיק תוהה אם השלמת ההסמכה תיעשה בעוד שבוע או שנה, וזה יכול להיות גורם משנה החלטות.
היי @520 - בהחלט.אבל השאירו את המילה הספציפית "צפוי".(כל מה שצוין אי פעם, "צפוי".) לפיכך, כתוב: "השלמה 3/3/2019".אל תכתוב "סיום צפוי: 3/3/2019."סליחה אם לא הייתי ברור.מחק ממש את המילה היחידה "צפוי".
@Fattie בזמן שאני לוקח את הנקודה שלך, השפה הרגילה של קורות חיים היא לדבר על זמן עבר, מה שהאדם * עשה *, שם רעיון הציפיות הוא נקודה מרכזית.במשפט המוזר המדבר על העתיד, ראוי להשתמש במילה 'צפוי' כדי לסמן א) שזה עוד לא קרה, וב) שזה דבר אמיתי ונכון שמתקדם ולא צינור-חולם.
@Fattie מדוע אין להשתמש ב"צפוי ": https://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/expect?q=Expect -" לחשוב או להאמין שמשהו יקרה ".הערה "חושב" ו"האמין "שמעביר את זה כתוצאה סבירה אך לא תוצאה בטוחה ב 100%.אתה רוצה להראות ביטחון וודאות, ובכך עדיף להסיר את "הצפוי".
בדיוק כמו שאומר @DigitalBlade969
אחד תשובה:
Joe Strazzere
2019-01-03 06:33:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה הגיוני לחלוטין למישהו ללא ניסיון רב בקורות החיים שלו.

גם הפורמט שיש לך בראש מתאים. כל עוד אתה מסמן זאת בבירור כ"תאריך סיום צפוי ", אתה מקפיד לחלוטין על מצב ההסמכה הזו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 4.0 עליו הוא מופץ.
Loading...