שְׁאֵלָה:
הוזמנתי בחזרה לאחר שלא קיבלתי את העבודה בפעם הראשונה
Jonah
2013-07-10 14:25:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אז לאחר שהפסדתי לתפקיד לאדם האחר לפני חודש. קיבלתי השבוע אימייל ובו נאמר האם אתה עדיין מעוניין בתפקיד שהגשת אליו. שלחתי בדוא"ל את האדם בחזרה ואמרתי לו שאני עדיין מעוניין.

עברו כבר יומיים והם לא השיבו לי. התקשרתי אליהם אתמול אבל חבר משאבי אנוש לא הרים את העבודה או את הטלפון הנייד שלהם.

אני לא בטוח מה לעשות עכשיו. אני לא יודע אם אני פשוט צריך לשבת חזק ולחכות שהם יתקשרו אלי בחזרה, או שאעזוב את זה עוד יום ואז אנסה להתקשר אליהם שוב. מה קורה ???

ממי קיבלת דוא"ל? זה היה ממנהל שם, מגייס או משאבי אנוש?
@MichaelGrubey זה היה מה- HR שלהם
@Jonah - עד שלא תדבר איתם לאחר הדוא"ל בטלפון, איננו יכולים לומר לך "מה קורה" על סמך המידע שמסרת. אנחנו יכולים רק לנחש מה זה אומר, מה שלא ממש עוזר, כי הסיבה לא באמת חשובה. הם עדיין מעוניינים בך, זה יכול להיות דבר טוב, אם כדאי לעבוד בשבילו. אנחנו לא יכולים לעזור לך להחליט אם זה המקרה.
שתיים תשובות:
mhoran_psprep
2013-07-10 15:35:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בגלל אחת ממספר הסיבות שהם הולכים כעת לכיוון אחר. יכול להיות שזה משהו שאינו בשליטתם, או סימן שיש להם בעיות חמורות.

אם עדיין היית עוסק באפשרויות עבודה אחרות מאז שנדחתה, ניתן לראות אפשרות מתחדשת זו. גם אם כבר לא חיפשת זה יכול להיות חדשות טובות.

ייתכן שאתה קרוב מאוד לקבל הצעה. מכיוון שההצעות יכולות לקחת יום או יומיים כדי ליצור את הפער מאז שפנו אליך לא עבר זמן רב מדי. הייתי מצפה לפחות לתגובה מהירה בדוא"ל להודאתך שאתה עדיין מעוניין.

ישנם מספר דברים שעשויים להתרחש:

  • הם עובדים בתהליך ייצור ההצעות הסטנדרטי, ואיש משאבי אנוש הוא מתקשר גרוע.
  • הם נזהרים במיוחד מכיוון שנשרפו והתהליך עלול לארוך יום או יומיים מהרגיל.
  • מישהו שצריך לחתום על הניירת נמצא בחופשה. אבל אם זה היה המקרה הם היו צריכים לומר לך את זה.
  • הם רק ידעו מי הבחירה מספר אחת שלהם, היית גמר, אבל הם לא דרגו אותם מעבר למספר הראשון. הם יוצרים קשר עם כל הפיינליסט כדי לראות מי מעוניין, ואז הם יבחרו את אחד הטובים ביותר שיש עדיין.
  • היית פיינליסט, אבל לא מספר 2. הם מחכים לשמוע ממספר 2 בנוגע להצעתם ורוצים לשמור על כל שאר הפיינליסטים המעוניינים רק למקרה שהמשא ומתן עם המועמד הראשי החדש שלהם ייפול. דרך.

הייתי פונה אליהם שוב השבוע, אבל לא עוצר את נשימתי. כמו כן לא אפסיק להגיש מועמדות ולראיין לתפקידים אחרים.

מנסיון אישי הייתי אומר: הם רק מדורגים במקום הראשון ועוברים כעת את כל מספר 2 זה הכי סביר.
Meredith Poor
2013-07-10 14:42:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

תרחיש 1: האדם ששכרו התחייב לתאריך התחלה ואז לא הופיע. עבדתי בטמפ ', והיה אמור להחליף אותי בשכר קבוע, והשכר החדש לא היה מופע. בלי שיחה, בלי אימייל, בלי כלום, הם פשוט נעלמו. סביר להניח שהם עבדו בהובלות מרובות, וטוב יותר הגיע.

תרחיש 2: האדם ששכרו התגלה ככדור. היה לי ראיון, אמרו לי שאדע את מעמדי למחרת, המעסיק אמר לי שהוא שכר את האדם האחר, תודה רבה. הדבר הבא שאני מקבל הוא הודעה שאומרת, היי, אתה יכול להתחיל מחר? מסתבר שהבחור השני עשה בלגן מהיום הראשון שלו בעבודה והם אמרו לו ללכת לאיבוד.

תרחיש 3: אחד או יותר עובדים קיימים צעדו החוצה. היה לי יותר גרוע בעבודה והבנתי שהם מקצים לי עבודה של 5 אנשים. לא היה להם מושג עד כמה אהיה עומס יתר על המידה, אבל קיבלתי מגעילים מהמנהל שלי הצביעו על כך שמשהו צריך להשתפר. נכנסתי ל- HR ביום שני לאחר שקיבלתי את המשכורת ואמרתי לה "סיימתי - ביי".

אם הם לא מגיבים לשיחות, הם שינו את דעתם שוב או שהם בטרוף מטורף למצוא גופות, ולא יכול לרדת מהטלפון. בהחלט יש לזה טעם של מצב חירום מצידם.

אני מרגיש שאתה צודק כשאתה אומר שיש לזה טעם של מצב חירום.
@Jonah - אם כן, יתכן שתקפוץ לסופת אש.
אפשרות 1 א ': המועמד העיקרי נכשל בשלב הסופי של התהליך: בדיקת סמים, הפניות;
יכול להיות שגם להם תהיה פתיחה חדשה בגלל צמיחה, אחד מאנשיהם יכול היה לעלות למעלה, האדם שנשכר במקור הצליח כל כך טוב שהם כבר לא צריכים מנטור במשרה מלאה בשבילו אז יש להם זמן להביא עוד אדם חדש ...
לסיכום, יש הרבה סיבות טובות ורבות שהסיבה לכך עשויה לקרות, אז בהחלט כדאי להסתכל. 1. המשך בזהירות במקרה שיש בעיה בחברה. 2. אולי אתה נמצא במצב טוב יותר של משא ומתן, בהנחה שהחברה בסדר.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...