שְׁאֵלָה:
מה עלי לעשות אם אני לא מסכים עם הבוס שלי לגבי דפוס עיצוב תוכנה?
michaelsnowden
2015-07-29 07:04:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הבוס שלי הציג דפוס עיצוב חדש בעבודה. לא מצאתי את דפוס העיצוב הזה בשום מקום אחר, ואני בכלל לא מוצא את זה שימושי. אני היחיד שמשתמש בו, אבל עמיתי לעבודה נראים מבולבלים גם מכך כשהם מסתכלים על הקוד שלי או שהבוס שלי מסביר להם את הדפוס. יש לי דאגות רציניות לגבי דפוס העיצוב הזה שמקשה על הקוד שלנו. יש לי פיתרון לאותה הבעיה שלדעתי הוא הרבה יותר פשוט, אבל אני לא יודע לפתוח את השיחה בנושא עם הבוס שלי.

השלמתי כל משימה שהטילה עליי לבצע עם התבנית הזו במשך כחודש והיא הסבירה לי את התבנית מספר פעמים. אני עדיין חושב שיש דרך טובה יותר לעשות דברים.

אני לא רוצה לעבוד עם דפוס העיצוב הזה שוב, אז מה אני יכול לעשות?

1) מה התבנית? (העובדה שלא נתקלת בזה לא אומר שהוא לא חוקי.) 2) מי האדריכל עבור החלק שלך בקוד? 3) האם האדריכל בחר בתבנית זו? אם כן, שאל אותם מדוע. אם לא, שאל אותם אם זה הגיוני בהקשר הגדול יותר של הקוד. אם כן, למד לחבב את זה, או לפחות לסבול את זה. אם לא, הם במצב טוב יותר להמליץ ​​על חלופות ממך.
@keshlam 1) לאותה טופס יש הרבה נקודות גישה שונות באתר שלנו. אנו משתמשים בדפוס אובייקט העמוד כדי לבדוק טפסים אלה. התבנית נקראת "גשר", אך היא שונה לחלוטין מדפוס הגשר שתמצאו בחיפוש בגוגל. התבנית היא זו: יש כמה בונים בכיתת הגשר, שמאפשרים להגיע בקלות לטופס מנקודות גישה שונות. מחלקת הגשר תיצור את האובייקט של דף הטופס, והוא גם נותן לך גישה אליו.
@keshlam 1 המשך) הבעיה היא שזה גורם להרבה קוד מתווך כשאנחנו רוצים להשתמש בטופס כי אנחנו צריכים לכתוב כל שיטה מחדש מהטופס בכיתת הגשר. לדעתי, יהיה הרבה יותר קל להחזיק מפעל לטפסים, ואז לא יהיה לנו שום קוד מתווך, אבל עדיין נוכל להגיע לטופס מכל נקודת גישה .2 ו -3) אין אדריכל - זה פשוט הבוס שלי.
נשמע כמו מעין דפוס מפעל - התבונן ב"מפעל מפשט ". ממשק את המפעלים שלך ואז אתה יכול להוסיף / להסיר מפעלים שונים כדי ליצור את האובייקט / ת הבטון שלך בדרכים שונות.
תגיד לו לקודד את זה בעצמו (או לא, אם אתה רוצה לשמור על העבודה שלך)
נשמע שהגרסה שמציע הבוס שלך תאפשר ללעג קל יותר לתלות חיצונית של הדף (על חשבון מילוליות קיצונית).
שְׁלוֹשָׁה תשובות:
keshlam
2015-07-29 08:18:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אינך אוהב את מה שמוצע, עליך לשרטט במדויק מה תהיה החלופה. ואז שאל "אני מבולבל. אני מניח שיש דפוס שימוש או חשש ליעילות שאני חסר, כי אני היית מצפה ש זה יהיה קל יותר לכתוב, להשתמש ולתחזק. האם אתה יכול לעזור לי להבין מדוע זה לא? "

אולי תלמד שאכן היה משהו שאתה חסר - שעשוי להיות שרירותי כמו לעקוב אחר הסגנון שנקבע בעבר על ידי משהו דומה.

או, כשרואים את החלופות, אנשים עשויים להחליט שיש לך נקודה תקפה.

או שהתשובה יכולה להיות שיש לך נקודה תקפה, אך לאחר בחינת ההחלטה נותרה ללא שינוי. באיזו נקודה הבחירות שלך הן לקודד למפרט, לנסות להיות מוקצה למשהו אחר או להפסיק. חלק מהקידוד כצוות הוא ללמוד שבסופו של דבר חלק ממנו לא יתאים להעדפות שלך ולעיתים אתה צריך פשוט להחזיק את האף ולהתמודד עם זה או שהמוצר לעולם לא יוצא מהדלת.

user8365
2015-07-30 01:13:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מכיוון שאף אחד אחר לא משתמש בו, מדוע כדאי לך? הבנה בסיסית בלבד אינה סיבה להכניס אותה לקוד ייצור. בדוק אם הצוות מעדיף את הפתרון שלך והלך איתו.

דפוסים יכולים להיות דבר מסוכן אם לא משתמשים בהם כראוי והדרך היחידה להשתמש בהם כראוי היא להבין אותם. עם כל כך הרבה שאלות שנשאלות על ידי כל המפתחים ורק אחד (אתה) יכול ליישם את התבנית, נראה ברור שההבנה מוגבלת. הבוס שלך צריך להיות מודע לכך.

אתה צריך להיות מודאג שמפתחים אחרים לא יוכלו לשמור על קוד זה. אם אינך יודע מדוע משתמשים בתבנית זו (ולמה לא ביקשת שכשהראו לך כיצד להשתמש בה?), יתכן וקשה לתחזק ולהרחיב אותה.

Dan
2015-07-29 21:45:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עבדתי בחברה שבה הבוס שינה לעתים קרובות דפוסי עיצוב או אפשר לאנשים להשתמש ב"דפוס העיצוב "שלהם מבלי להתייעץ עם אף אחד או לקיים פגישת צוות. אדם זה היה יוצא לכנסים וחוזר עם הרעיון ומנסה להפוך אותו ל"רעיון "שלהם כדי לקדם ולקבל אישור מההנהלה העליונה כי הם משתמשים בפיתוח" האחרון והגדול ביותר "ושהם" מומחים "לכך.

זה נשמע כאילו אתה בחברה בה הייתי. כולם עובדים אחרת ואז פתאום אתה צריך לשתף את הקוד ולשמור על משהו אחר ב"דפוס "אחר לגמרי.

בסופו של דבר הקוד היה בלגן. אנשים חדשים בקושי הצליחו להבין מה קורה מכיוון שיש דפוס שניים, שלושה שונים בתבנית ואף אחד מהם אינו זהה.

המחשבה שלי היא כזו: אם אתה כל הזמן עושה את זה, הייתי שוקל ברצינות עבודה חדשה.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...