שְׁאֵלָה:
האם יש סיבות טובות לא להזמין את הבוס שלי לארוחת חג ההודיה?
abalter
2016-11-22 11:00:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי מערכת יחסים מקצועית די יציבה עם הבוס שלי. אנו גם מסתדרים באופן אישי ומשתפים דברים משותפים שאינם קשורים לעבודה שאנחנו מדברים עליהם. יש לי חשד, אבל אני לא בטוח שהבוס שלי עדיין לא מתכנן חג ההודיה.

זה הולך להיות קהל בינוני עם שילוב של מבוגרים וילדים. אז הבוס שלי לא יהיה מאוד במקום, אבל גם לא יישאר בחוץ. לבוס שלי אין ילדים צעירים להביא, אבל הוא אוהב ילדים באופן כללי.

אין לי שום בעיה שהבוס שלי יראה את ביתי ואת מרחב המחיה האישי שלי.

אני יכול ' לא באמת חושב על חסרונות כלשהם. אבל הייתי רוצה לשמוע מה יש לאחרים לומר.

מסוכן יותר שהבוס שלך יגיע למפגש גדול יותר (אלכוהול, חריפות, ויכוחים פוליטיים, ילדים הרסניים - מכל אלה שמשפחתך נוטה ביותר) מאשר לפגוש את המשפחה שלך ולראות את הבית שלך.
השאלה היא האם אתה רוצה להיות חברים עם הבוס שלך או לשמור על זה דבר מקצועי?אל תזמין חברים "מקצועיים" לאירועים עם החברים "האישיים" שלך, אלא אם כן אתה רוצה שהם יהיו חברים "אישיים" שלך וידעו ושתפו את כל הדברים שאתה משתף רק עם אלה.
אז אתה מחפש סיבות לא להזמין את הבוס שלך?אם אינך יכול לחשוב על חסרונות כלשהם, אז היה אופטימי והזמין את הבוס שלך.
אחד העובדים שלי הזמין אותי ואת הבן הבכור שלי לחג ההודיה כשאשתי והילדים האחרים היו מחוץ לארץ, זה היה ממש נחמד וככל שאני יכול לומר לכולם היה זמן טוב בלי השפעה על יחסי העבודה בכלל.אפילו בוסים יכולים להיות בני אדם רגילים לפעמים.
שתיים תשובות:
Philip Kendall
2016-11-22 12:16:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

על ידי ביצוע כל דבר שמשלב את העבודה שלך ואת חייך האישיים, אתה לוקח סיכון. מה קורה אם בן הזוג שלך נופל עם הבוס שלך? מה קורה אם מישהו אחר בארוחת הערב חושף את הסיפור על מה שקמת בקולג ', והבוס שלך נעלב? וכו '. החיים קלים יותר אם אתה מחזיק את הדברים בנפרד.

עם זאת, הבוס שלי הסתובב לביתי בכל חברה שאי פעם עבדתי בה, ולא יצא מזה שום דבר רע - אבל זה תמיד היה טהור כאירוע חברתי, והקפדנו לא לדון בעבודה רק ברמה של מה בכך. אם שום דבר אחר כי החצי הטוב שלי היה צועק עלי אם אנסה לדון בעבודה באירוע חברתי :-)

Xavier J
2016-11-22 22:23:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

עקוב אחר הכלל הישן ככל האפשר: "אל תערבב עסקים עם הנאה".

אתה מסתדר בצורה מקצועית, אבל האם אי פעם התמודדת איתו במצב משבר? אנשים הם פאנקיים במשבר. קירובו למשפחתך ולמה שבביתך מעניק לבוס שלך מינוף במצב משבר ויכול לשנות את אופן קבלת ההחלטות לגביך.

אין לדעת מה הדברים שלך הבוס עשוי לראות בביתך שיכול לשמש נגדך בעתיד. יש לך דברים נחמדים? זה עשוי לעורר קצת קנאה. האם אתה שומר על בית בצורה שונה בהרבה מהבוס שלך? זה עלול להסית דיסוננס כלשהו. מדובר ב דברים קטנים .

הרחיק את הבוס שלך מהעניינים האישיים שלך.

הדוגמה שלך קצת ספציפית מדי.גם קצת פרנואידי.
@AndreiROM אין ביט בתשובה זו שאני מכנה פרנואידית - הדוגמאות הן כל הדברים שראיתי בחיים האמיתיים קורים.יש אנשים (כולל כמה בוסים) פשוט מחפשים תירוצים לא לאהוב מישהו אחר.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...