שְׁאֵלָה:
מה אוכל לעשות בנאום מטושטש עד כאב מצד היועץ שלנו?
Oxymoron
2017-04-19 18:32:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לחברה בה אני עובד יש חוזה עם חברת ייעוץ לניהול פונקציות ERP. מערכת יחסים זו עם חברת הייעוץ נמשכת לפחות חמש שנים. במשך הזמן הזה תמיד היה לנו יועץ ספציפי אחד שמוקצה לחשבון שלנו. עיקר ההתנהלות שלנו עם חברת הייעוץ נעשית באמצעות אדם זה. אנו עובדים איתם בצמוד לפתרון בעיות ולהשלמת משימות.

אני רק שלוש שנים בחברה, אבל עם הזמן שמתי לב שהיועץ הראשי שלנו מדבר לאט יותר ואט יותר. הוא יעצור אחרי כל שתיים-שלוש מילים, ייקח רגע, ייתן לי "אהההההמממם" שנמשך זמן רב לפני שימשיך לעוד שתיים-שלוש מילים, שוטף וחוזר. זה הופך את התקשורת לאיטית ומתסכלת מאוד עבור כל המעורבים. אני יודע זאת מכיוון שהצוות שלנו דן בזה מדי פעם. לרוב פשוט השלמתי עם זה. אני מניח שכנראה נכות רפואית או פגיעה כלשהי בדיבור.

זה יוצר בעיה גדולה עבורי. יש לי את האחריות המלאה להקצות משימות עבור חברת הייעוץ ולחתום על החשבוניות שלהם. שמתי לב שאולי איננו מקבלים את מלוא התועלת משירותיהם, ועבודתם הייתה מעט פחותה. אני לא מגזים כשאני אומר משפט שיכולתי להגיד אולי 4 עד 5 שניות יכול ממש לקחת את היועץ הראשי שלנו 75 עד 90 שניות לומר. שערם הוא כמעט 200 דולר ארה"ב לשעה. לפני כן, התסכול שלי פשוט נבע מחוסר הסבלנות שלי וזה מאט אותי, צורך לדבר איתו הרבה יותר זמן שלדעתי מתאים. אבל עכשיו אני מתחיל להיות רגשי כשאני רואה את משך הזמן שלוקח להם לעשות משהו וכמה אני משלם לו כדי לגמגם ולהגיד "אממ" במשך 80% מהזמן.

בדרך כלל אני מרגיש שאני יכול להדחיק את התסכול שלי די טוב, אבל הבוקר התפרצתי קצת כשהייתי איתו בטלפון. אמרתי "בנאדם, תוציא את זה, יש לי דברים לעשות". הרגשתי מכוער, ואני לא גאה בזה, אבל ברור לי עכשיו שזה נושא הרבה יותר גדול ממה שחשבתי וצריך לעשות משהו.

השאלה שלי היא מה הם שלי אפשרויות? האם יש לי משהו לא בסדר? האם אני צריך ללמוד יותר סבלנות? האם עלי לדבר איתו? לוודא שהוא מקבל טיפול דיבור שהם זקוקים לו? האם עלי לקבל את חברת הייעוץ להתאים את שיעורם כך שיתאים להפרש הזמן? האם עלי לדון עם חברת הייעוץ ולבקש יועץ חדש? האם עלי לבטל את החוזה ולעבור לחברת ייעוץ חדשה?

עדכון : התנצלתי מאוחר יותר באותו בוקר בדיון פרטי מול פנים.

האם תקשורת באמצעות דואר אלקטרוני / מעקב אחר בעיות היא אפשרות?
אני מניח שזו יכולה להיות אפשרות אחת.אך התשובות להודעות דוא"ל יכולות להימשך 3 - 5 דקות אפילו כאשר מישהו יושב ליד המחשב שלו ומצפה לדוא"ל.זה הרבה יותר מאשר רק לחכות בין הדקה ל -2 דקות להשלמת עונשם.אני מניח שבמהלך דיון גדול יותר אוכל להתחיל לראות את יתרונות הזמן לכך.אבל אפילו להיות בתחום ה- IT, לפעמים זה מרגיש צורך לנהל דיונים פנים מול פנים.
קראת את החלק בו אמרתי שאני אחראי לביצועיהם?הפרויקטים הם הפרויקטים שלי, אין שום סילוק עצמי מהם.
אשתי מגמגמת.כל כך גרוע שקשה לי להקשיב לה לפעמים בגלל הבעיות שלי.אני יכול לומר לך ** כרגע ** שהתפרצות לאותו אדם בכלל לא תביא אותך לשום מקום, ובמקרה זה זה מאוד לא מקצועי ממך, ואף יכול להאט את האדם האחר יותר.אולי השתמש בתוכנית צ'אט (סקייפ וכו ') כדי להקליד במקום לדבר.זה מקל על עיכוב הדוא"ל.כמו כן, אתה צריך ללמוד סבלנות.זה עסק קשה לשם כך, אך ניתן לנהל איפוק וללמוד שיש להפריש לרגשות ולחוסר הסבלנות שלך לצוות בכללותו.
להרגיש שאתה לא מקבל ערך טוב מיועץ זה עניין גדול ואם אתה אמיתי שמשפט בודד ממש לוקח יותר מדקה (ולא שזה מרגיש כמו יותר מדקה) שמוביל לכמה שיחות יקרות.היית צריך לפנות אליו עם המשרד שלו לפני שזה הגיע לנקודה.מה שעשית היה מכוער ואתה חייב לאותו אדם התנצלות כנה (פנים אל פנים אם אפשר). בצד השני אתה חייב למעסיק שלך לקבל תמורה סבירה לדולר שלהם, אם מערכת יחסים זו אינה מספקת זאת, הגיע הזמן לבחון אפשרויות.
שתיים תשובות:
skymningen
2017-04-19 18:55:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה כנראה יעזור לדון בדרך כלל עם חברת הייעוץ באופן חיובי ככל האפשר. אני מניח שאתה לא רוצה לפטר אותו, אבל אתה זקוק לשינוי חיובי במצב. אתה כמובן לא יכול לדרוש לדעת על הפרטים הרפואיים שלו. אם אינך מרגיש קרוב מספיק לדבר עם אדם זה עצמו על הבעיה, אז אתה לא צריך להרגיש זכאי להציע סוג כלשהו של טיפול (הם עשויים כבר לקבל).

בסופו של דבר אתה משלם עבור זמנו. אם אינך מרגיש שאתה שווה יותר את כספך, עליך לדון בכך, גם אם הוא מבוסס על נכות.

התפרצות בוודאות אינה הולכת לעזור למצב. במקרה שמדובר בליקוי בדיבור, הלחץ והלחץ עשויים להחמיר אותו.

שקול את הזמן שעבדת איתו. האם התובנה שלו הייתה בעלת ערך עבורך? מה הסיבה שאתה ועמיתיך עמדת בבעיה עד כה? אז אולי לא תרצה לאבד את זה. שוחח על דרכי תקשורת שונות, ואולי חיוב נמוך יותר עבור זמן בילוי בתקשורת קולית (אך כנראה לא עבור עבודתו הכללית).

אם אין סיבה להשלים עם זה, אתה כמובן חופשי לבקש יועץ אחר או להחליף את המשרד לחלוטין.

אני מסכים איתך כי אין לי אפשרות לדון בפרטיהם הרפואיים.כנראה שלא הייתי צריך להזכיר את זה, אני רק רוצה למצוא פתרון שמועיל לכולם.
user66194
2017-04-19 18:52:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אתה יכול לעשות אחד משניים, אולי שלושה דברים.

  1. התנצל בפני מנהל החשבונות והשלים עם הנאום האיטי.
  2. בקש מהמשרד פנייה חדשה מנהל חשבונות.
  3. גזור קשרים ומצא חברה חדשה לעבוד איתה.

זו לא אשמתך שהיית חסרת סבלנות אבל אתה כנראה לא צריך ' לא השתלשלת כמו שעשית, אבל זה גם לא באשמתם . יש לך עבודה להסתיים ואתה יכול להיות נגד מועדים אולם יתכן שהם פיתחו בעיה עם נאומם, ובמקרה זה אי אפשר לעזור והם עשויים לנסות כמיטב יכולתם.

ב מהצד השני הם עשויים פשוט להיות משועממים ולא מעוניינים בעבודה או בשיחה ולא משקיעים מאמץ במה שהם עושים, ובמקרה כזה אולי תרצה למצוא מנהל חשבונות חדש או משרד חדש . זה תלוי בך מה אתה רוצה לעשות עם המצב הזה באמת, כל מה שאתה מרגיש שמח לעשות.

אתה יכול לדבר עם מנהל החשבון ולהתנצל ולדבר על כך ולהסביר את עמדתך לגבי המצב אבל אני ' אני ממליץ על כך מכיוון שיש יותר מדי משתנים בכדי שזה יסתדר טוב עבור שניכם מבלי לעבור חוטים וזה יהפוך לשליליות.

העריך את המצב עכשיו והחליט אם חברה זו שווה לעבוד איתו והאם תרוויח ממנהל חשבונות חדש או שתשוחח עם הנוכחי כדי לפתור את המצב ביניכם.

"זו לא אשמתך שהיית חסרת סבלנות והתפרצת כמו שעשית", לא זו בהחלט אשמת OP!אני יכול להבין אותו / אותה ואולי הייתי מגיב באותה צורה, אבל זו בהחלט לא התנהגות מקצועית!
@Artery זה אולי היה קשה אבל זה לא כל כך רע כמו שהיה יכול להיות.אני אערוך.
ללא קשר להחלטתי, אני מתכוון להתנצל בפניהם.אני מתבייש.


שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 3.0 עליו הוא מופץ.
Loading...